پرش به محتوا

 

خدمات پکیج ایران رادیاتور نارمک 

برای انجام تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره تلفن مقابل تماس بگیرید خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک

[su_animate type=”shake” duration=”0.5″ delay=”0.5″]  09191212489 [/su_animate]

 

  اگر شما پکیج ایران رادیاتور دارید حتما متن زیر را بخوانید و نکات زیر را را عایت کنید .

 

 

 

 شیر پرکن همه چیز نیست :

 

بعضی از دارندگان پکیج هم فقط عادت کردند در صورت خرابی پکیج و یا هر مشکلی فورا شیر پرکن را باز کنند و انتظار دارند پکیج درست شود 

نکته اول  تنظیم دمای محیط  : در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و نه با شیر رادیاتورها به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم میشود به هیج وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصفه هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشد .

خدمات ایران رادیاتور نارمک

خدمات پس از فرو ش ایران رادیاتور نارمک

نکته دوم : هرموقع پکیجتون خراب میشه فکر نکنید که با باز کردن شیر پرکن و تنظیم عقربه پکیج مشکل پکیجتون حل میشه .اگر عقربه پکیج روی یک یا بالاتر باشه و پکیج کار نکنه مشکل از جایی دیگر هست و ربطی به عقربه و فشار نداره  ضمنا   همیشه وقتی با شیر پرکن فشار بار پکیج را تنظیم کردید بعد از ان حتما شیر پکیج را ببندید. اگر با شیر پرکن اشنا نیستید بر روی لینک زیر که توضیحی کامل از شیر پرکن هست کلیک کنید .

توضیح شیرپرکن  

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک

 

نکته سوم :اگر پکیج شما در بالکن نصب شده حتمن باید در هنگام مسافرت اگر سرما شدید است اب پکیج را تخلیه کنید. و بعد پکیج رو خاموش کنید.

روش تخلیه اب را هم در زیر بخوانید .

روش تخلیه اب پکیج یا کم کردن فشار پکیج

 

نکته چهارم  در استفاده از پکیج دیواری  :همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب میشه چه علائمی دارد مطمئنا شما هم مثل من قبول دارید که پکیج توانایی حرف زدن نداره تا به ما سرویسکارا بگه چه ایرادی داره . با تشکر نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
همچنین دقت کنید پکیج مواقعی که ارور میده. دقیقا چه اروری میدهد .

در بعضی پکیجها چراغا چشمک زن میشوند و شما باید دقیقا اون چراغا رو به سرویسکارا بگید. درواقع اون چراغها نشون دهنده ارور دستگاه هستند .

مثلا  ارور 406070 پکیج ایران رادیاتور  که مروبط به قسمت فن میشود

و البته ارور 406080 ایران رادیاتور که یکی دیگر از ارورهای ایران رادیاتور است که مربوط به فن است

در بعضی دستگاه ها که دیجیتال هستند مانند گلدیران یا l24ff  ایران رادیاتور  ارور به صورت e1 یا e2 و یا e3 گلدیران  ….نشون داده میشه.
و در بعضی مدلهای پکیج مثل بوتان نوع چشمک زدن و رنگ چراغ چشمک زن نشونه ارور دستگاه هست
خلاصه کلام تمام علایم ظاهری و باطنی رو به دقت نگاه کنیدتا سرویسکار در تشخیص ایراددقیق عمل کنه .

نمایندگی  ایران رادیاتور نارمک

نکته پنجم : از سرویسکاران پکیج توقع معجزه نداشته باشید. انها هم با علایمی ک پکیج بروز میده و گزارشات شما به نتیجه میرسند .گاهی نیاز به ازمایش خطا هست و شاید کار در چند مرحله انجام شود .

iranradyator representation narmak
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

 

 

رادیاتور پره ای نمایندگی ایران رادیاتور نارمک چیست ؟؟؟؟

رادیاتورهای پره ای در این نوع رادیاتور هر پره ارزش حرارتی معین دارد و تعداد پره ها تعیین کننده ظرفیت گرمادهی محیط است، به طور معمول جنس این نوع رادیاتور نارمک  از آلومینیوم است و از مزایای آن می توان به امکان افزایش و کاهش ظرفیت حرارتی رادیاتور اشاره کرد، رادیاتور پره ای علاوه بر اینکه به خاطر جنس آلومینیومی اش دوام بیشتری نسبت به  خدمات پس از فرو ش ایران رادیاتور نارمک  پانلی دارد خدمات ایران رادیاتور نارمک ، در صورت آسیب دیدن شما می توانید به آسانی پره آسیب دیده را تعویض کنید، ضمن اینکه دیرتر هم دچار زنگ زدگی می شود و بنابراین برای فضاهای مرطوبی مثل حمام ها مناسب است، اما مورد دیگری که خدمات ایران رادیاتور نارمک شاید یکی از موانع شما برای انتخاب این نوع باشد . خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک قیمت بالاتر رادیاتور آلومینیومی نسبت به چدنی و فولادی است.

[collapse]

5/5 - (1 امتیاز)
Summary
خدمات پس از فروش ایران رادیاتور شرق تهرن
Service Type
خدمات پس از فروش ایران رادیاتور شرق تهرن
Provider Name
ایران رادیاتور ,
ثانی,شرق تهران,نارمک-1644854164,
Telephone No.09191212489
Area
شرق تهران
Description
خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.