نکات استفاده از پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور را از فروشگاه های رسمی آن خریداری کنید و از درا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل نمایید، پکیج های ایران رادیاتور به مدت ۲۴ ماه ضمانت دارند.
نصب و راه اندازی اولیه دستگاه را به نمایندگی مجاز بسپارید، راه اندازی صحیح پکیج از این جهت قابل اهمیت است که تضمین عملکرد بهینه آن است، برای اطلاع از چگونگی این عمل به مطلب نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید.
درصورت عدم کارکرد مناسب دستگاه، سرویس و تعمیر پکیج باید توسط فرد متخصص انجام گیرد، در غیر این صورت نه تنها خرابی ها شامل ضمانت نمی شوند بلکه عواقب سرویس پکیج توسط افراد غیر فنی جبران ناپذیر است، اگر خودتان قصد تعمیر یا سرویس را دارید مقالات آموزشی سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور را از دست ندهید.

به هیج وجه دستگاه پکیج را در اتاق خواب و سرویس های بهداشتی نصب نکنید، همچنین در اطراف پکیج دیواری باید فضای آزاد وجود داشته باشد و دستگاه در مجاورت وسایل گرما زا قرار نگرفته باشد.
هنگام نصب، تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور مواد قابل اشتعال، کودکان و سالمندان را از محیط دور کنید
لوله کشی آب و گاز پکیج باید مطابق ضوابط ایمنی و استانداردهای ملی باشد، این لوله کشی ها پس از نصب باید بررسی شوند تا از سلامت آنها مطمئن شویم، استفاده از شیر گاز مستقل الزامی است.
مسیر لوله کشی دودکش باید تا حد امکان مستقیم و عاری از پیچ و خم باشد و هر چند وقت باز بودن آن کنترل شود.
اگر می خواهید پکیج بهترین عملکرد خود را نشان دهد باید دمای مناسب را برای آن انتخاب کنید و فشار دستگاه را کنترل کنید تا از حد مجاز تجاوز نکند، فشار مناسب برای پکیج ایران رادیاتور ۱٫۵ بار است اگر به طور مرتب فشار تغییر کرده و کم یا زیاد می شود این مورد ناشی از عیب دستگاه است.
از گاز طبیعی شهر به عنوان سوخت پکیج ایران رادیاتور استفاده کنید، در صورت نیاز مبرم به تبدیل سیستم سوخت از تکنسین مجرب کمک بگیرید.
در حین نصب و یا پس از نصب از پکیج ایران رادیاتور مواظب باشید تا به پکیج ضربه وارد نشود، برخورد اجسام سنگین با پکیج می تواند عملکرد آن را دچار اختلال کند.
اگر قصد ترک منزل برای بیش از یک یا دو روز را دارید بهتر است پکیج را خاموش کنید و ورودی های گاز و آب آن را ببندید اما اگر دمای هوا به شدت پایین است و امکان یخ زدگی دستگاه وجود دارد پکیج را در کمترین دمای ممکن تنطیم کنید.
تنظیم دمای پکیج را با شیر رادیاتور انجام ندهید، برای این کار از کلید تنظیم دما که عموما به صورت پیچی است استفاده کنید با چرخاندن آن دمای مد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.