پرش به محتوا
خانه » بلاگ » خدمات ایران رادیاتور در بلوار فردوس

خدمات ایران رادیاتور در بلوار فردوس

برای انجام تعمیرات با شماره تلفن زیر
نمایندگی ایران رادیاتور بلوار فردوس
 
09191212489   
 
تماس بگیرید .
تعمیرات توسط متخصص پکیج ایران رادیاتور و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.
 
 
متن زیر را بخوانید و نکاتی که نوشته شده را رعایت کنید
نمایندگی ایران رادیاتور بلوار فردوس ؟ سوال : چه کارهایی انجام دهیم تا عمر پکیج  بالا بره ؟؟ (  ایران رادیاتور بلوار فردوس )
 
 • محافظ برق نصب کنید 
نوسان برق گاهی باعث خرابی برد پکیج می شود که با گذاشتن محافظ می توانید از این مورد جلوگیری کنید . البته این مورد در همه پکیج های دیواری دیگر صدق می کند و فقط مخصوص ایران رادیاتور نیست.
 
اگه  دوست داشتید این لینک رو که در مورد خطا های پکیج ایران رادیاتور هست رو هم مطالعه کنید

.عیب یابی پکیج  ایران رادیاتور   تا با ارورها بیشتر آشنا شوید

و مشکل را حل کنید در صورت حل نشدن مشکل می توانید به

نمایندگی ایران رادیاتور بلوار فردوس 

 یا هر مرکز تعمیرات دیگری زنگ بزنید 

 
 خدمات   تعمیرات تخصصی پکیج   ایران رادیاتور بلوار فردوس   
 PHONE  09191212489
 AREA  بلوار فردوس و مناطق اطراف 
 ساعات کاری    8 صبح  –  10 شب
 تجربه تعمیرکار  از 2 سال تا 12 سال
 
نمایندگی ایران رادیاتور بلوار فردوس
 • تنظیم صحیح دمای آبگرم و رادیاتور ها در پکیج ایران رادیاتور
سعی کنید دمای آب گرم را نقطه ای  قرار دهید که آبگرم نسبتاً داغی به شما بدهد دمای شوفاژ را هم هر چقدر بتوانید کمتر نگهداری در عمر پکیج  تاثیر زیادی دارد البته مته به خشخاش نزنید !!
سلامتی خودتان به سلامتی پکیج اولویت دارد   

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس

 • نسبت به مشکلات پکیج بی خیال نباشید –  ایران رادیاتور بلوار فردوس
سعی کنید علائم احتمالی خرابی پکیج را به‌ صورت تلفنی و یا در صورت نیاز به‌ صورت حضوری چک کنید تا باعث خرابی بیشتر نشود سرویس سالیانه پکیج را انجام دهید. روند کار به این صورت است که با  نمایندگی ایران رادیاتور در بلوار فردوس تماس می گیرید تعمیرکار ایران رادیاتور برای بازدید پکیج شما می آید و کارهایی مثل شستشوی مبدل ثانویه یا شارژ منبع انبساط را انجام  می دهد .
نمایندگی ایران رادیاتور در بلوار فردوس
  سعی کنید فنی ترین و با اخلاق ترین و منصف ترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور را انتخاب کنید . نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس البته که انسانهای شریفی در شغل تعمیرات پکیج مشغول به کارند و همچنین شغلهای فنی دیگر ولی با توجه به حجم بالای دزدی هایی که در شغل های فنی انجام می شود ( هر کی ناراحت می شه بزار بشه – این یک حقیقته ) در پیدا کردن یک تعمیرکار خوب وسواس داشته باشید . وگرنه همچنین چیزهایی در انتظار تون هست –
 • دزدی و تعرفه های وحشتناک و نتیجتا هدر رفتن پول شما
 • بی اخلاقی و خرد شدن اعصاب شما
 • جوابگو نبودن نسبت به کاری که انجام شده
 • ناشی گری و گرفته شدن وقت شما
 • ( اینها رو نمی گم که به ما زنگ بزنید میگم هر جا زنگ می زنید خواهشا دقت کنید ) –
نمایندگی ایران رادیاتور در بلوار فردوس من با عنوان نمایندگی ایران رادیاتور کار نمی کنم و همیشه سعی کردم تعمیرکاران متعهد و با اخلاق و فنی رو برای سرویس دهی  انتخاب کنم . لذا اگر کسی شکایت از تعمیرکار ما را داشت در پایان همین مطلب یا هر جای این سایت نظر (  کامنت  ) بگذارد مطمئن باشید که ترتیب اثر می دهم .  خدمات پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس به عنوان بخش تعمیرات در خدمت همه مشتریان می باشد. در صورت خرابی پکیج دیواری می توانید با ما تماس بگیرید تمامی خطاهای پکیج ایران رادیاتور رو با توضیحات کامل در لینک زیر مشاهده کنید
 خطاهای  پکیج ایران رادیاتور  با توضیحات –  تعمیرات بلوار فردوس

خدمات پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس

خدمات پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس
 
  شیر پرکن ایران رادیاتور و نکاتی که باید در مورد آن بدانید – 
 
 از مواردی که به دفعات باعث مشکل در پکیج  ایران رادیاتور می شود  خطای  40 70  ایران رادیاتور  یا همان افت فشار بار دستگاه هست 
[ یعنی پکیج ایران رادیاتور دارد بدون آب کار می کند ] که این مورد در اکثر  موارد به راحتی با باز کردن شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور و تنظیم عقربه فشار حل می شود –   . شیرپرکن بلوار فردوس                                                            خدمات ایران رادیاتور در بلوار فردوس
 
در زیر شما عقربه فشار را در پکیج دیواری سری دیجیتال و آنالوگ ایران رادیاتور مشاهده می کنید – ( ایران رادیاتور در بلوار فردوس )
 
در بقیه پکیج ها هم عقربه بار یا مانومتر همین شکلی است زمانی که عقربه بین 1 تا یک و نیم  قرار گیرد پکیج مشکل  بار ندارد و علی القاعده باید درست کار کند . مگر مسئله دیگری وجود داشته باشد  .
 
خدمات پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس                 خدمات ایران رادیاتور در بلوار فردوس                 
 
 
 • به این نکات هم در مورد پرکن ایران رادیاتور دقت کنید
 • یک :
اگر فشار آب  واحد شما خیلی پایین هست  باید در ساعات پایانی شب یا اول صبح تنظیم فشار بار را انجام دهید
 • دو :
اگر عقربه  بیشتر از 2 bar  رفت از  قسمت هواگیر یکی از رادیاتورها اندکی آب تخلیه کنید تا فشار نرمال شود یعنی به زیر دو برسد  . اینجا دقیق تر توضیح دادم اگر نیاز دارید بیشتر بدانید کلیک کنید .
 
پایین آوردن فشار پکیج –  خدمات ایران رادیاتور بلوار فردوس
 
 • سه :
 • به هر چیزی که معتقد هستید و معتقد هستم باز کردن شیر -پر-کن اسمش هواگیری نیست نیست نیست و هیچ ربطی به هواگیری ندارد  . اسمش تنظیم فشار پکیج هست .
 
 
با همه این گفته ها برخی از دارندگان پکیج دیواری هم فقط عادت کردند در صورت خرابی پکیج و یا هر مشکلی فورا شیر پرکن را باز کنند و انتظار دارند پکیج درست شود.
 
بعضی ها هم فکر می کنند هرچقدر عقربه پکیج  بالاتر برود دمای آب یا دمای شوفاژ بالاتر می رود در صورتی که هیچ ارتباطی مستقیمی بین بالا رفتن عقربه و دمای رادیاتورها  و آب مصرفی وجود ندارد .
همانطور که اگه ماشین شما بنزین بیشتری داشته باشد سریعتر نمی رود یا قدرتش بیشتر نمی شود درسته ؟؟؟
 
در مورد خطای 70 80 پکیج ایران رادیاتور هم در مواقعی که علت ان قطع از هست با ریست بر طرف می شود . در هر صورت با دیدن خطای 70 80  ریست کنید پکیج رو – ضرر ندارد
 
 
کمی پایین تر روش  ریست کردن پکیج رو در پکیج های آنالوگ مانند M24FF  و دیجیتال مانند L24FF توضیح دادیم  
 
   آیا پکیج خطر  ترکیدن یا انفجار هم دارد ؟؟
 
 • این سوال که آیا پکیج ( چه ایران رادیاتور و یا بوتان و یا هر پکیج دیگری  ) امکان ترکیدن یا منفجر شدن هم دارد اکثراً از طرف خانم‌ها از ما پرسیده می‌شود 
 •   البته جواب کلی نه  هست در واقع همان قدر که احتمال دارد یک ماشین حین حر کت منفجر بشود همان قدر هم احتمال دارد یک پکیج بترکد .  ولی خب پکیج آنقدر هم بی خطر  نیست – ایران رادیاتور بلوار فردوس
 • همین اول بگویم که اگر دستگاه پکیج شما در بالکن هست خطرات پکیج به‌ مراتب کمتر می‌شود اما چه خطراتی ممکن است داشته باشد ؟؟ و باید به چه چیزهایی توجه کنیم ؟
 • خطر آب‌گرفتگی منزل – 
 • همون‌ طور که گفتم بستن شیر پرکن  خیلی مهم هست  که اگر یادتان برود ببندید ممکنه بر اثر بالا رفتن فشار آب به‌ خصوص شب‌ هنگام شیر اطمینان دستگاه عمل کند و از پشت پکیج شروع کنه به آب دادن این مهم‌ترین  ( پر تکرار ترین  )  نکته‌ای هست که باید در رابطه با خطرات پکیج ایران رادیاتور دقت کنید چون موارد آب‌گرفتگی منزل نسبت ب بقیه خطرات به نسبت بالاتر است .
 • نشت گاز و آتش سوزی
خطر نشت گاز در پکیج ایرانرادیاتور مانند بقیه لوازم گازسوز مثل بخاری یا اجاق‌گاز یا آب‌گرم‌کن هست بلکه ایمنی پکیج نسبت به بقیه لوازم گازسوز در بحث گاز خیلی بالاتر  هست پس اگر اتصالات و شلنگ و بسته گاز محکم باشد خطر دیگری وجود ندارد.
 • خطر نشت دود
 • طی این سال‌های آخر دیگه پکیج های بدون فن  منقرض شدند و همه پکیج های –  بلوار فردوس   – هم ایران رادیاتور هم بوتان و….. و بقیه پکیج ها خوشبختانه فن دار هستند .
 • بنابراین اگر از محکم بودن دودکشی که خارج می‌شود از محیط منزل مطمئن هستید  نتیجتاً از خروج دود هم می‌توانید مطمئن باشید البته بحث دودکش و خطرات آن تخصصی هست و اگر به چیزی مشکوک هستید حتما پیگیر بشوید .
 • ایران رادیاتور بلوار فردوس
نکته پایانی اینکه : برای جلوگیری از ترکیدن پکیج  ناشی از حرارت بالا سه مرحله ایمنی وجود دارد
 1. فرمان قطع شعله توسط ترمیستور NTC شوفاژ 
 2. فرمان قطع شعله توسط ترموستات حد 
 3. خروج آب در اثر فشار زیاد توسط شیر اطمینان سه  bar
 در بقیه موارد هم پکیج ایران رادیاتور از ایمنی بالایی برخوردار هست – خدمات ایران رادیاتور بلوار فردوس

تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس

روش ریست کردن پکیج  تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس

  در پکیج های ایران رادیاتور مدل دیجیتال مانند L24 :

مانند تصویر بالا  کلید  سمت چپی رو اگر روی حرف R بیاورید و 2 ثانیه صبر کنید پکیج ریست می شود . – ( تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس ) نکته : توقع نداشته باشید که با ریست کردن همه مشکلات پکیج حل بشه . ولی بعد از قطع و وصل شدن از یا تنظیم عقربه بار اگر همچنان خطا روی دستگاه دارید با ریست این مشکل برطرف می شود

 ریست کردن پکیج در پکیج های ایران رادیاتور سری آنالوگ مانند 24m :

مانند عکس پایین یک دکمه ریز وجود دارد  که بغلش نوشته reset اگر یک بار اون دکمه رو فشار بدهید دستگاه ریست می شود – تعمیرات پکیج  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس

دمای آب گرم مصرفی و رادیاتورها رو در پکیج ایران رادیاتور تا بالاترین حد قرار ندهید

 بعضی  از  دوستان  دمای آب و رادیاتور را تا آخر زیاد می کنند . این کار کاملا اشتباه هست باور کنید اگر آب گرم مصرفی پکیج ایران رادیاتور به نحوی باشد  که دست انسان از شدت حرارت بسوزد کسی شما را به خاطر این کار تحسین نخواهد کرد دمای رادیاتورها را هم طوری تنظیم کنید که رادیاتورها گرمای مطلوب را داشته باشند  – تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس چون با تنظیم دمای آب مصرفی و شوفاژ  رو بالاترین حد ( maximum  ) به دستگاه  فشار زیادی وارد می شود و از طول عمر قطعات پکیج دیواری و بخصوص پمپ  و مبدل  به شدت کم خواهد شد  یک نکته :  دمای آب گرم و دمای رادیاتورها در پکیج دیواری  مستقل از هم تنظیم می شود .- تعمیرکار ایران رادیاتور بلوار فردوس یعنی شما مجاز هستید دمای پکیج دیواری را به مقدار دلخواه تنظیم کنید بدون اینکه تاثیری در دمای آب گرم مصرفی شود .   و اگر فکر می کنید این مطالب برای شما مفید بود حتما در پایان همین مطلب نظرتون رو برای ما بنویسید    &  خدمات پس از فروش ایران بلوار فردوس   &
 • اگر به خدمات در بلوار فردوس نیاز دارید
می توانید از طریق تلفن با ما تماس بگیرید و در غیر اینصورت  به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور زنگ بزنید یا کار رو به ما بسپارید . در اینجا خواهیم پرداخت به نوع تصمیم گیری شما در رابطه با تعمیرات پکیج و راهنمایی و مشاوره در رابطه با خرید و نصب پکیج های ایران رادیاتور پکیج های موجود در بلوار فردوس   سوالاتی که درباره خدمات پکیج دیواری ایران رادیاتور بلوار فردوس پرسیده می‌شود ؟ شماره تلفن خدمات پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس چند است ؟  تلفن : 09191212489    خدمات پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس کجاست ؟ جواب :  ما در سراسر شهر تهران فعالیت داریم  در  مرکز تهران – شمال تهران – جنوب تهران – شرق تهران – غرب تهران  خدمات پکیج ایرانرادیاتور در بلوار فردوس به چه صورت انجام می‌شود ؟

تعمیرات ما مستقل از   

   نمایندگی پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس   

   انجام می شود نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور به چه صورت است ؟

آیا ضرورت دارد تعمیرات خود را به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس بسپاریم ؟ جواب : این بسته به خودتان دارد که برای تعمیرات به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور بلوار فردوس زنگ بزنید و یا جای دیگری نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور خیابان بلوار فردوس  پکیج دیواری شما دچار عیب شده است؟ سرویسکارهای خدمات ایران رادیاتور می‌توانند . در زمان و مکان تعیین شده توسط خود شما ضمن مراجعه به آدرس محل نصب پکیج دیواری ، عیب‌ یابی صحیح و تعمیرات  را به بهترین نحو انجام دهند. سرویسکاران ما با توجه به مدت ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با ایراد های رایج پکیج دیواری با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر خرابی مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور هستید، اگردستگاه زیر دو سال نصب شده است به نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در بلوار فردوس زنگ بزنید و از گارانتی استفاده کنید و در غیر اینصورت به ما زنگ بزنید 

 پکیج ایران رادیاتور تهران ویلا

شاید شما در رابطه با انتخاب برند ایران رادیاتور و یا مرکز تعمیرات در بلوار فردوس باید اطلاعاتی را داشته باشید تنظیم دمای رادیاتورها در پکیج دیواری و تفاوت ان با موتورخانه : افرادی که از موتورخانه استفاده می کردند به طور رسمی عادت دارند تا تنظیم دمای محیط را با شیر رادیاتورها انجام می دهند. خیابان بلوار فردوس به استفاده کنندگان برای آپارتمانهای بین ۱1۰ تا ۱4۰ متر به همراه ۱۰ بلوک پیشنهاد می کند در تعمیرات ایران رادیاتور در بلوار فردوس پکیج های دیواری مدل  m24ff که دارای گرید مصرف انرژی می باشند.  
آیا خودم می تونم نسبت به رفع مشکل خرابی پکیج اقدام کنم ؟

 در بعضی موارد به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می توانید نسبت به رفع مشکل پکیج ایران رادیاتور اقدام کنید . بخصوص در مورد خطاهایی مانند

40 70 و 70 80 و 40 60 80

یا معادل همین ارورها در پکیج دیجیتال ایران رادیاتور مانند  E1  و   E2   و  E51  اما اکثر موارد باید به طور تخصصی حل شوند و نیاز به تعمیر دارد –  با تشکر خدمات ایران رادیاتور بلوار فردوس

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شامل چه چیزهایی می شود ؟

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شامل

 •  شستشوی مبدل ثانویه
 •  شارژ منبع انبساط
 •  شستشوی مدار رادیاتورها
 •  تعویض اورینگ های مبدل صفحه ای
 •  بسته به تشخیص سرویسکار ممکن است بلوک ها باز شود و شسته شود

و تمامی کارهای که سرویسکار تشخیص دهد برای تعمیرات نیاز است . نکته : ممکن است بسته به تشخیص تعمیرکار سرویسی اضافه بر این موارد انجام شود یا بعضی از مواردی که بالا گفته شد انجام نشود هزینه سرویس بسته به کاری انجام می شود محاسبه می شود و ممکن است با توجه به موارد بالا کم یا زیاد شود . – با تشکر- تعمیرات ایران رادیاتور بلوار فردوس

 
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *