پرش به محتوا

خدمات ایران رادیاتور تهرانپارس

جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط سرویسکار پکیج ایران رادیاتور با شماره تلفن

۰۹۱۹۱۲۱۲۴۸۹   

تماس بگیرید

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

خدمات ایران رادیاتور تهرانپارس

این نمایندگی افتخار دارد در تمامی مناطق زیر فعالیت کند
تمامی مناطق تهرانپارس  فلکه اول تهرانپارس   چهار راه اشراق    خیابان جشنواره فلکه سوم تهرانپارس   بلوار شاهد   میدان پروین    سراج  دلاوران  فرجام   میدان رسالت  و   نمایندگی ایران رادیاتور حکیمیه  تمامی مناطق تهرانپارس 
اگر شما پکیج دیواری ایران رادیاتور دارید حتما نوشته زیر را با دقت بخوانید و نکات زیر  را رعایت کنید . با تشکر نمایندگی ایران رادیاتور در تهرانپارس

 

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

دمای اب و رادیاتورها رو تا ماکزیمم (maximum)نبرید :
برخی از استفاده کنندگان عادت دارند تا دمای اب و رادیاتور را تا اخر زیاد کنند مطمئنا اگر اب پکیج دیواری شما طوری باشد که با باز کردن شیر اب بخار بلند شود کسی به شما جایزه نخواهد داد پس سعی کنید درجه پکیج رو طوری تنظیم کنید نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس که دمای اب مصرفی گرمای مطلوب را داشته باشد و گرم رو به ولرم باشد و دمای رادیاتورها را هم طوری تنظیم کنید که رادیاتورها گرمای مطلوب را داشته باشند . چون با تنظیم دمای اب مصرفی و شوفاژ روی ماکسیمم به پکیج فشار زیادی وارد میشود و عمر دستگاه به شدت کم خواهد شد .

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

تنظیم دمای رادیاتورها  :

در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و نه با شیر رادیاتورها به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم میشود به هیج وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصفه هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشد .به عنوان مثال در پکیج ایران رادیاتور همانطور که در تصویر زیر میبینید . در سری انالوگ دو ولوم برای تنظیم دما وجود دارد ولوم سمت راستی برای تنظیم دمای ابگرم و ولوم سمت چپی برای تنظیم دمای اب رادیاتورها هست زمانی که ولوم سمت چپی بر روی صفر قرار گیرد شوفاژها قطع میشود .و دیگر ابگرمی به سمت شوفاژ ها نمیرود. (شرق تهران)

شیر پرکن همه مشکلات را حل نمیکند :

برخی از دارندگان پکیج دیواری هم فقط عادت کردند در صورت خرابی پکیج و یا هر مشکلی فورا شیر پرکن را باز کنند و انتظار دارند پکیج درست شود.  بعضیها هم فکر میکنند هرچقدر عقربه بالاتر برود دمای اب یا دمای شوفاژ بالاتر میرود در صورتی که هیچ ارتباطی بین بالا رفتن عقربه و دمای پکیج  و اب مصرفی وجود ندارد .

شیر پرکن را حتما ببندید :

همیشه وقتی با شیر پرکن فشار بار پکیج را تنظیم کردید بعد از ان حتما شیر پرکن پکیج را ببندید. اگر با شیر پرکن اشنا نیستید اینجا ( شیرپرکن) کلیک کنید . نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس : پایین اوردن فشار پکیج :
اگر پکیج دیواری شما در بالکن نصب هست حتما باید در هنگام مسافرت زمستانه اگر سرما شدید است اب پکیج دیواری را تخلیه کنید. و بعد پکیج رو خاموش کنید.(تهرانپارس)
روش تخلیه را با سرچ در گوگل میتوانید پیدا کنید .

دقت به علائم خرابی پکیج :
همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب میشه چه علائمی دارد  مطمئنا شما هم مثل من قبول دارید که پکیج توانایی حرف زدن نداره تا به ما سرویسکارا بگه چه ایرادی داره .
همچنین دقت کنید پکیج مواقعی که ارور میده. (نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپراس ) دقیقا چه اروری می دهد
در بعضی پکیجها مانند ایران رادیاتور چراغها چشمک زن می شوند و شما باید دقیقا اون چراغها رو به سرویسکارها بگید. درواقع اون چراغها نشون دهنده ارور دستگاه هستند مثلا در پکیج ایران رادیاتور زمانی که مشکلی در مورد فن رخ دهد ارور 40 60 80 بروز میکند  .
در بعضی دستگاه ها که دیجیتال هستند مثل نمایندگی پکیج گلدیران ارور به صورت e1 یا e2 و e3 یا ….نشون داده میشه.
و در بعضی مدلهای پکیج مثل بوتان نوع چشمک زدن و رنگ چراغ چشمک زن نشونه ارور دستگاه هست
خلاصه کلام تمام علایم ظاهری و باطنی رو به دقت نگاه کنیدتا سرویسکار در تشخیص ایراد دقیق عمل کنه
به  تخصص سرویسکاران ما اعتماد کنید 


  سعی کنید بهترین سرویسکار را انتخاب کنید

  ولی از سرویسکاران پکیج توقع معجزه نداشته باشید. ( نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس ) آنها هم با علایمی ک پکیج بروز میده و گزارشات شما به نتیجه میرسند .گاهی نیاز به کمی ازمایش خطا هست  البته سرویسکاران مجموعه سابقه بالایی در تعمیرات پکیج دارند 

همه چیز با راهنمایی حل نمی شود :
اکثر مشکلاتی ک در پکیج بروز میکنه با راهنمایی حل نمیشه و باید سرویسکار بازدید کنه در عین حال ما تا جایی که بتوانیم مسائل را با راهنمایی حل میکنیم 

 location of iran radiator representation tehran pars

 

 

 

 

پایان مقاله

 

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

ما در این مقاله به معنی ، نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس عمل کرد و جنس رادیاتورها تهرانپارس می پردازیم.
رادیاتور (  Radiator ) نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس وسیله ای فلزی و یا نیمه فلزی می باشد که جنس آن بسته به کاربرد می تواند متفاوت باشد. در واقع، رادیاتور یک مبدل حرارتی مورد استفاده برای انتقال انرژی حرارتی از رسانه ای به رسانه دیگر به منظور سرمایش و گرمایش است.نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس اکثر رادیاتورها برای داشتن عملکرد در خودروها و ساختمان ها ساخته شده اند و غالبا رادیاتورها به عنوان ناقل دمای آب عمل کرده و یکی از کاربردهای آن ها ایران رادیاتور در خودروها خنک کردن آب برگشتی به موتور می باشد.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

رادیاتور همواره یک منبع حرارتی بوده و برای دو هدف سرمایش و گرمایش از آن استفاده می گردد.نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس عملا رادیاتور به پانل هایی اشاره دارد که گردش مایع در آن ها از طریق لوله ها صورت گرفته و موجب گرم یا نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس سرد شدن محیط می شود. اما به طور معمول از رادیاتورها جهت استفاده در منازل برای انتقال نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس حرارت آب گرم رسیده از بویلر و نیز گرم نمودن ایران رادیاتور تهرانپارس ساختمان استفاده می شود. کارکرد رادیاتور بدین گونه است که در یک سیستم حرارت مرکزی، آب گرم یا گاها بخار مرکزی تولید شده و توسط پمپ از طریق رادیاتور داخل ساختمان که در آن این گرما به محیط اطراف منتقل می شود توزیع می گردد نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس .

 


جنس رادیاتورها متفاوت است تهرانپارس . از جنس های متفاوت آن می توان به آلومینیومی، فولادی، نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس مسی و چدنی اشاره داشت. از لحاظ انتقال حرارت می توان گفت مس بهترین انتقال را داراست اما به علت هزینه بسیار بالای آن استفاده ایران رادیاتور مقرون به صرفه ای ندارد. تهرانپارس پس از مس، به مراتب نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران می توان گفت آلومینیوم بهترین فلز انتقال حرارت می باشد که دچار زنگ زدگی نمی شود. تهرانپارس رادیاتورهای آلومینیومی به دو صورت اکستروژن و دایکست تهرانپارس تولید می شوند.
رادیاتورها به طور عمده در خودروها، برای خنک کردن موتورهای احتراق داخلی، در موتور پیستونی، نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس لوکوموتیوهای راه آهن، موتور سیکلت ها، ایستگاه های ثابت و مکان های دیگر که در آن از چنین موتورهایی استفاده می شود،تهرانپارس کاربرد دارند.
فایل pdf مقاله بالا
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس
ایران رادیاتور تهرانپارس

 

 

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

iranradiator tehranpars

Summary
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
Service Type
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
Provider Name
iran-radyator,
تهرانپارس,شرق تهران ,تهرانپارس-1645557898,
Telephone No.09191212489
Area
تهرانپارس
Description
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس / برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهرانپارس باخدمات ایران رادیاتور در شرق تهران تماس بگیرید .

4 دیدگاه دربارهٔ «خدمات ایران رادیاتور تهرانپارس»

  1. سلام جند با تکرار شده انتظار معجزه نداشته باشید بهتر نیست بگویید تعمیرکاران ما اماده خدمت به شما هستند کسی از تعمیر کار مجرب انتظار معجزه نداره مگر تعویض کار باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.