نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

نمایندگی  ایران رادیاتور نارمک .

نمایندگ ایران رادیاتور نارمک

برای انجام تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره تلفن مقابل تماس بگیرید . نمایندگی ایران رادیاتور نارمک  ۰۹۱۹۱۲۱۲۴۸۹    اگر شما پکیج ایران رادیاتور دارید حتما متن زیر را بخوانید و نکات زیر را را عایت کنید .

با تشکر نمایندگی ایران رادیاتور نارمک.

تنظیم دمای محیط

نکته اول : در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و نه با شیر رادیاتورها به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم می شود به هیج وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصفه هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشد .

شیر پرکن معجزه نمیکنه

نکته دوم : هرموقع پکیجتون خراب میشه فکر نکنید که با باز کردن شیر پرکن و تنظیم عقربه پکیج مشکل پکیجتون حل میشه .اگر عقربه پکیج روی یک یا بالاتر باشه و پکیج کار نکنه مشکل از جایی دیگر هست و ربطی به عقربه و فشار نداره  ضمنا   همیشه وقتی با شیر پرکن فشار بار پکیج را تنظیم کردید بعد از ان حتما شیر پکیج را ببندید. ( نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )اگر با شیر پرکن اشنا نیستید بر روی لینک زیر که توضیحی کامل از شیر پرکن هست کلیک کنید .

توضیح شیرپرکن  

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک

 

نکته سوم :اگر پکیج شما در بالکن نصب شده حتمن باید در هنگام مسافرتهایی که  سرما شدید است اب پکیج را تخلیه کنید. و بعد پکیج رو خاموش کنید.

روش تخلیه اب را هم در زیر بخوانید .

روش تخلیه اب پکیج یا کم کردن فشار پکیج

به علایم پکیج دقت کنید به خصوص در مواقع خراب شدن پکیج

نکته چهارم :همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب میشه چه علائمی دارد مطمئنا شما هم مثل من قبول دارید که پکیج توانایی حرف زدن نداره تا به ما سرویسکارا بگه چه ایرادی داره .( با تشکر نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )
  گفتن این مطلب به ما سرویسکارا  که دستگامون هر موقع خراب میشه چراغش خاموش روشن میشه ذره ای ارزش نداره

  شما باید دقت کنید پکیج مواقعی که ارور میده. دقیقا چه اروری میدهد
در بعضی پکیجها مانند ایران رادیاتور چراغ ها چشمک زن میشوند و شما باید دقیقا اعداد اون چراغ ها رو به سرویسکارا بگید. در واقع اون چراغها نشون دهنده ارور دستگاه هستند .
در بعضی دستگاه ها که دیجیتال هستند مانند گلدیران  ارور به صورت e1 یا e2 و e3 یا …. برروی نمایشگر نشون داده میشه.
و در بعضی مدلهای پکیج مثل بوتان نوع چشمک زدن و رنگ چراغ چشمک زن نشونه ارور دستگاه هست
خلاصه کلام تمام علایم ظاهری و باطنی رو به دقت نگاه کنید تا سرویسکار در تشخیص ایراد دقیق عمل کنه .

دمای اب و شوفاژ رو تا انتها بالا نبرید :

بعضی ها هم عادت دارند تا دمای اب و شوفاژ را تا اخر بالا ببرند و نمیدانند که این کار فشار زیادی به پکیج وارد میکند  مطمئنا اگر اب پکیج شما جوری باشد که با باز کردن اب بخار بلند شود کسی به شما جایزه نخواهد داد پس سعی کنید( نارمک) درجه پکیج رو طوری تنظیم کنید که دمای اب مصرفی گرمای مطلوب را داشته باشد و گرم رو به ولرم باشد و همچنین دمای رادیاتورها . چون با تنظیم دمای اب مصرفی و شوفاژ روی ماکسیمم به پکیج فشار زیادی وارد می شود و عمر دستگاه به شدت کم خواهد شد .

نکته پنجم: از سرویسکاران پکیج توقع معجزه نداشته باشید. انها هم با علایمی ک پکیج بروز میده و گزارشات شما به نتیجه می رسند .گاهی نیاز به ازمایش خطا هست و شاید کار در چند مرحله انجام شود . (نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )

iran radyator representation narmak
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

 

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک

نکته ششم : اکثر مشکلاتی ک در پکیج بروز میکنه معمولا  با راهنمایی حل نمیشه و باید سرویسکار بازدید کنه . پس اصرار به راهنمایی از پشت تلفن نداشته باشید .

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

نحوه کار پکیج دیواری هنگام گرم کردن رادیاتورها

در ابتدا برد پکیج دیواری نمایندگی ایران رادیاتور نارمک توسط شیر سه راهه موتوری خروجی مدار گرمایش را فعال می کند و در مرحله ی بعد پمپ سیرکولاتور با دور کم شروع به کار می کند.نمایندگی ایران رادیاتور نارمک پمپ سیرکولاتور با فاصله ی ۵ تا ۷ ثانیه بعد از تغییر وضعیت شیر سه راهه راه اندازی می شود تا در سیستم موج ضربه رخ ندهد.
بعد از راه اندازی پمپ سیرکولاتور فشار آب در مدار توسط پرشر سوییچ کنترل می شود و در مرحله ی بعد ترمیستور NTC میزان گرمایش مورد نیاز را می سنجد و مشعل متناسب با آن شروع به کار می کند. نمایندگی ایران رادیاتور نارمک بعد از راه اندازی مشعل میله یون تشخیص می دهد که احتراق به صورت کامل شکل گرفته باشد.
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
بعد از راه اندازی مشعل و رسیدن دمای آب مدار گرمایش به نقطه ی تنظیمی ترمیستور NTC فرمان خاموش شدن مشعل را به برد اصلی صادر میکند. نارمک  و برد اصلی مشعل را خاموش می کند. در هنگام راه اندازی مدار گرمایش پکیج دیواری در هر مرحله می توان از صحت کارکرد نارمک  هر کدام از قطعه ها مطلع شد .

خدمات پس از فروش  ایران رادیاتور نارمک :

به عنوان مثال اگر بعد از راه اندازی پمپ دستگاه خاموش شود. می توان پی برد که پرشر سوییچ درست عمل نکرده است.

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک در این حالت بعد از چک کردن فشار آب در مدار گرمایش می توان به عدم کارکرد صحیح پرشر سوییچ پی برد.

نارمک ایران رادیاتور & خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک &

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

 

Summary
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور
Service Type
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور
Provider Name
iranradyator,
نارمک narmak,شرق تهران narmak ,east tehran narmak-1645553331,
Telephone No.09191212489
Area
شرق تهران narmak east tehran
Description
برای تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره زیر تماس بگیرید . نمایندگی ایران رادیاتور نارمک 09307003121

3 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی ایران رادیاتور نارمک»

  1. مقاله خیلی خوبی بود متشکرم
    من کمتر جایی مانند محتوای شما در اینترنت دیده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.