نمایندگی ایران رادیاتور نارمک .

نمایندگ ایران رادیاتور نارمک هفت حوض

برای انجام تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . در تمام مناطق نارمک از جمله هفت حوض سرسبز نارمک جنوبی پدر ثانی 46 متری نارمک تلونخونه  با ما تماس بگیرید .نمایندگی ایران رادیاتور نارمک 

 

 اگر شما پکیج ایران رادیاتور دارید حتما متن زیر را بخوانید و نکات زیر را را عایت کنید .

 

تنظیم دمای محیط  از روی پکیج  وتفاوت ان با موتورخانه 

نکته اول : در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و نه با شیر رادیاتورها به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم می شود به هیج وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصفه هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشد .

 

شیر پرکن معجزه نمیکنه

نکته دوم : هرموقع پکیجتون خراب میشه فکر نکنید که با باز کردن شیر پرکن و تنظیم عقربه پکیج مشکل پکیجتون حل میشه .اگر عقربه پکیج روی یک یا بالاتر باشه و پکیج کار نکنه مشکل از جایی دیگر هست و ربطی به عقربه و فشار نداره  ضمنا   همیشه وقتی با شیر پرکن فشار بار پکیج را تنظیم کردید بعد از ان حتما شیر پکیج را ببندید. ( نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )

 

شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور

عکسی از شیر پرکن ایران رادیاتور مدل m24ff

 

تخلیه اب پکیج در هنگام یخبندان  نمایندگی ایران رادیاتور نارمک :

اگر پکیج شما در بالکن نصب شده حتما باید در هنگام مسافرتهایی که  سرما شدید است اب پکیج را تخلیه کنید. و بعد پکیج رو خاموش کنید.

 

روش تخلیه اب را هم در زیر بخوانید .

روش تخلیه اب پکیج یا کم کردن فشار پکیج

 

به علایم پکیج دقت کنید به خصوص در مواقع خراب شدن پکیج

 

نکته چهارم :همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب میشه چه علائمی دارد مطمئنا شما هم مثل من قبول دارید که پکیج توانایی حرف زدن نداره تا به ما سرویسکارا بگه چه ایرادی داره .( با تشکر نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )
  گفتن این مطلب به ما سرویسکارای پکیج ایرا ن رادیاتور  که دستگامون هر موقع خراب میشه چراغش خاموش روشن میشه به ما در تشخیص عیب کمکی نمیکنه 

  شما باید دقت کنید پکیج مواقعی که ارور میده. دقیقا چه اروری میدهد
در بعضی پکیجها مانند ایران رادیاتور چراغ ها چشمک زن میشوند و شما باید دقیقا اعداد اون چراغ ها رو به سرویسکارا بگید. در واقع اون چراغها نشون دهنده ارور دستگاه هستند مثلا در پکیج ایران رادیاتور زمانی که برای فن دستگاه و چیزهای که به فن مربوط میشه مشکلی پیش بیاد معمولا چراغهای 40 60 80 شروع میکند به چشمک زدن و این یعنی دستگاه ارور  40 60 80  در پکیج ایران رادیاتور بروز کرده 

در بعضی دستگاه ها که دیجیتال هستند مانند گلدیران  ارور به صورت e1 یا e2 و  ارورe3  پکیج گلدیران یا …. برروی نمایشگر نشون داده میشه.
و در بعضی مدلهای پکیج مثل بوتان نوع چشمک زدن و رنگ چراغ چشمک زن نشونه ارور دستگاه هست
خلاصه کلام تمام علایم ظاهری و باطنی رو به دقت نگاه کنید تا سرویسکار در تشخیص ایراد دقیق عمل کنه .

 

دمای اب و شوفاژ رو تا انتها بالا نبرید :

بعضی ها هم عادت دارند تا دمای اب و شوفاژ را تا اخر بالا ببرند و نمیدانند که این کار فشار زیادی به پکیج وارد میکند  مطمئنا اگر اب پکیج شما جوری باشد که با باز کردن اب بخار بلند شود کسی به شما جایزه نخواهد داد پس سعی کنید( نارمک) درجه پکیج رو طوری تنظیم کنید که دمای اب مصرفی گرمای مطلوب را داشته باشد و گرم رو به ولرم باشد و همچنین دمای رادیاتورها . چون با تنظیم دمای اب مصرفی و شوفاژ روی ماکسیمم به پکیج فشار زیادی وارد می شود و عمر دستگاه به شدت کم خواهد شد .

نکته پنجم:

 همیشه بهترین سرویسکار وباتجربه ترین را انتخاب کنید   ولی از سرویسکاران پکیج توقع معجزه نداشته باشید. انها هم با علایمی ک پکیج بروز میده و گزارشات شما به نتیجه می رسند .گاهی نیاز به ازمایش خطا هست و شاید کار در چند مرحله انجام شود .

(نمایندگی ایران رادیاتور نارمک )

iran radyator representation narmak

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

 

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک

 

نکته ششم . تعمیر پکیج نیاز به بازدید داره  :

اکثر مشکلاتی ک در پکیج بروز میکنه معمولا  با راهنمایی حل نمیشه و باید سرویسکار بازدید کنه . پس اصرار به راهنمایی از پشت تلفن نداشته باشید .

 

خدمات ایران رادیاتور نارمک

نحوه کار پکیج دیواری هنگام گرم کردن رادیاتورها

در ابتدا برد پکیج دیواری نمایندگی ایران رادیاتور نارمک توسط شیر سه راهه موتوری خروجی مدار گرمایش را فعال می کند و در مرحله ی بعد پمپ سیرکولاتور با دور کم شروع به کار می کند.نمایندگی ایران رادیاتور نارمک پمپ سیرکولاتور با فاصله ی ۵ تا ۷ ثانیه بعد از تغییر وضعیت شیر سه راهه راه اندازی می شود تا در سیستم موج ضربه رخ ندهد.
بعد از راه اندازی پمپ سیرکولاتور فشار آب در مدار توسط پرشر سوییچ کنترل می شود و در مرحله ی بعد ترمیستور NTC میزان گرمایش مورد نیاز را می سنجد و مشعل متناسب با آن شروع به کار می کند. نمایندگی ایران رادیاتور نارمک بعد از راه اندازی مشعل میله یون تشخیص می دهد که احتراق به صورت کامل شکل گرفته باشد.
نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
بعد از راه اندازی مشعل و رسیدن دمای آب مدار گرمایش به نقطه ی تنظیمی ترمیستور NTC فرمان خاموش شدن مشعل را به برد اصلی صادر میکند. نارمک  و برد اصلی مشعل را خاموش می کند. در هنگام راه اندازی مدار گرمایش پکیج دیواری در هر مرحله می توان از صحت کارکرد نارمک  هر کدام از قطعه ها مطلع شد .

 

 

نمایندگی ایران رادیاتور میدان رسالت

نمایندگی پکیج  ایران رادیاتور نارمک :

 

به عنوان مثال اگر بعد از راه اندازی پمپ دستگاه خاموش شود. می توان پی برد که پرشر سوییچ درست عمل نکرده است.

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک در این حالت بعد از چک کردن فشار آب در مدار گرمایش می توان به عدم کارکرد صحیح پرشر سوییچ پی برد.

نارمک ایران رادیاتور & خدمات پس از فروش ایران رادیاتور نارمک &

 

پایان مقاله 

 

.

نمایندگی ایران رادیاتور در نارمک جنوبی

شهر Narmak نام یک محله مدرن و سبز است که در شرق تهران واقع شده‌است. نمایندگی ایران رادیاتور نارمک در گذشته این شهر در ۹ کیلومتری جنوب شرقی Tajrish و ۵ کیلومتری از بزرگراه دماوند به تهران واقع شده‌است. [ ۱ ] [ ۲ ] محله Narmak تهران یکی از مناطق original و مدرن تهران است که در جنوب of ساخته شده‌است. Narmak یکی از مناطق سرد و معتدل تهران است. این محله در بخش شمالی محله Tehranno و در بخش جنوبی و شرقی of قرار دارد و در دهه ۲۰ میلادی توسط فرانسوی‌ها در نزدیکی محله tehranpars ساخته شده‌است. نمانیدگی ایران رادیاتور نارمک جنوبی

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک جنوبی

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک جنوبی

این محله در سال ۱۳۳۰ پس از میلاد برای سکونت آموزگاران آموزش ساخته شد. [ ۵ ] [ ۶ ] این محله یکی از جدیدترین مناطق تهران است. در این منطقه، هیچ خیابان و یا باغ‌های مشهور در تهران وجود ندارد. ساختمان‌های قدیمی به ندرت در این منطقه دیده می‌شوند. هیچ shrines در این منطقه وجود ندارد و تنها کلیسا در همسایگی به نام سنت گرگوری چندان پیر نیست. این محله در اصل یک روستای قدیمی با آب و هوای بسیار دلپذیر، ۹ کیلومتری جنوب شرقی of صالح بود که در مسیر of، Qarchak و Rudbar Qasran قرار داشت و ۱۰۰ نفر جمعیت داشت. محصولات اصلی این منطقه غلات و انار است و بیشتر ساکنان آن مشغول باغبانی و کشاورزی هستند. بسیاری از باغ‌های انار در این منطقه وجود دارند و pomegranates به خاطر deliciousness و وفور آن‌ها مشهور هستند.  نارمک

 

شرق تهران

1644854164

برای تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره زیر تماس بگیرید . نمایندگی ایران رادیاتور نارمک
09191212489

نارمک ایران رادیاتور

کلمه “Narmak” همچنین به معنای مکیدن انار است

 

نقشه نارمک

 

نقشه نمایندگی ایران رادیاتور در نارمک

نقشه نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

نقشه نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

. Narmak به معنای مکانی است که pomegranates بزرگ رشد می‌کنند. نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارک بازار Haft از آغاز تقاطع Sarsabz تا انت‌های خیابان آیت‌الله Kab، میدان Haft (غیب‌گویی)، به جز مراکز مهم خرید و سرگرمی (پارچه – پارچه – boutiques – mantles – فست فود)می‌رسد. در این خیابان، عمر prophethood، نمانیدگی ایران رادیاتور نارمک جنوبی    عمر al، Sun، Tuba، کویتی‌ها … در این خیابان واقع شده‌اند.

Narmak Radyatörünün İran Temsilciliği.

Narmak mahallesinde İran Radyatör paketinin özel onarımlarını yapmak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz. 46 metrelik Narmak Telunkhooneh’in ikinci babası olan Güney Narmak’ın yedi yeşil göleti de dahil olmak üzere Narmak’ın tüm alanlarında bize ulaşın.

Narmak Radyatörünün İran Temsilciliği

09191212489 [/ su_animate]

 

İran Radyatör paketiniz varsa aşağıdaki yazıyı mutlaka okuyun ve ipuçlarını takip edin.

 

Ortam sıcaklığını paketten ayarlayın ve makine dairesi ile farkı ayarlayın

İpucu 1: Duvar paketini kullanırken ortam sıcaklığını mutlaka radyatör vanası ile değil paketten ayarlayın yani eviniz ısınırken radyatör vanasını hiç kapatmayın hatta yarıya kadar bile kapatmayın ama vanalar her zaman tamamen açıktır.

 

Süt doldurmak mucizeler yaratmaz

İpucu 2: Paketiniz her bozulduğunda dolum vanasını açıp paket ibresini ayarlamanın paket sorununuzu çözeceğini düşünmeyin.Paket eli bir veya daha yukarısındaysa ve paket çalışmıyorsa sorun bir yerdendir. başka ve el ve basınç ile ilgisi yoktur.Paket yük basıncını dolum vanası ile ayarladığınızda, bundan sonra mutlaka paket vanasını kapatın. (Narmak Radyatör İran Temsilciliği) Doldurma vanasına aşina değilseniz, doldurma vanasının tam açıklaması olan aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Süt doldurma açıklaması

İran radyatör doldurma vanası modeli m24ff fotoğrafı

 

Dondurma sırasında paket suyunu boşaltın:

Paketiniz balkona monte edilmişse, çok soğuk olduğu yolculuklarda paket suyunu boşaltmanız gerekir. Ve sonra paketi kapatın.

 

Aşağıdaki su tahliye yöntemini okuyun.

Paket suyu nasıl boşaltılır veya paket basıncı nasıl düşürülür

 

Özellikle paket arızası durumunda paketin işaretlerine dikkat edin.

 

İpucu 4: Paketinizin bozulma ihtimaline karşı her zaman belirtilerine dikkat edin.Elbette siz de benim gibi paketin servis görevlisine ne olduğunu anlatmak için konuşma yeteneğinin olmadığını kabul ediyorsunuz. İran Radmak Radyatör temsilcisi)
Cihazımız bozulduğunda kapanan İran Radyatör paketinin servis görevlisinin bize bunu söylemesi arızayı teşhis etmemize yardımcı olmuyor.

Paket hata verdiğinde dikkatli olmalısınız. tam olarak ne veriyor
Iran Radiator gibi bazı paketlerde ışıklar yanıp söner ve bu ışıkların tam sayısını servis görevlisine söylemeniz gerekir. Aslında o ışıklar cihaz hatasını gösteriyor örneğin İran radyatör paketinde cihaz fanında ve fanla ilgili şeylerde bir sorun olduğunda genellikle 40 60 80 ışıkları yanıp sönmeye başlıyor ve bu da 40 60 anlamına geliyor. İran paketindeki 80 hata cihazı Radyatör güncellendi

Goldiran gibi bazı dijital cihazlarda hata ekranda e1 veya e2, e3 veya …. olarak görüntüleniyor.
Bütan gibi bazı paket modellerde ise yanıp sönme türü ve yanıp sönen ışığın rengi cihaz hatasını gösterir.
Özet Servis çalışanının kusuru doğru bir şekilde teşhis edebilmesi için tüm dış ve iç işaretlere dikkatlice bakın.

 

Suyun ve kazanın sıcaklığını sonuna kadar yükseltmeyin:

Bazı kişiler suyun ve kazanın ısısını sonuna kadar yükseltmeye alışıktır ve bunun pakete çok fazla baskı yaptığını bilmezler.Elbette paket suyunuz buharı açtığınızda yükseliyorsa, hayır biri seni ödüllendirecek, o yüzden dene (Narmak) Paketin sıcaklığını, içme suyunun sıcaklığı istenilen sıcaklığa ve sıcaktan ılık dereceye ve radyatörlerin sıcaklığına göre ayarlayın. Çünkü su tüketiminin ve kazanın sıcaklığı maksimuma ayarlanarak pakete çok fazla basınç uygulanır ve cihazın ömrü büyük ölçüde azalır.

Beşinci nokta:

Daima en iyi ve en deneyimli servis elemanını seçin ama paket servis elemanlarından mucizeler beklemeyin. Ayrıca paketin belirtileri ile birlikte ortaya çıkarlar ve raporlarınız sona erer.Bazen bir hata testi gerekebilir ve iş birkaç adımda yapılabilir.

(İran’da Narmak Radyatör Temsilciliği)

Narmak Radyatörünün İran Temsilciliği

 

Iran Narmak radyatör satış sonrası servis

 

Altıncı nokta. Paket onarımının ziyaret edilmesi gerekiyor:

Pakette meydana gelen sorunların çoğu genellikle rehberlikle çözülmez ve servis görevlisinin ziyaret etmesi gerekir. Bu yüzden telefonun arkasından rehberlik konusunda ısrar etmeyin.

 

 

 

Radyatörleri ısıtırken duvar paketi nasıl çalışır?

İlk olarak İran Narmak radyatörün duvar paket panosu, üç yollu motorlu bir vana ile ısıtma devresinin çıkışını harekete geçirir ve sonraki aşamada sirkülasyon pompası düşük hızda çalışmaya başlar.Üç yollu konumu değiştirdikten sonra valf, sistemde herhangi bir şok dalgası oluşmayacak şekilde çalıştırılır.
Sirkülatör pompasını çalıştırdıktan sonra devredeki su basıncı bir basınç anahtarı ile kontrol edilir ve bir sonraki adımda NTC termistörü gerekli ısıtma miktarını ölçer ve ilgili torç çalışmaya başlar. Narmak radyatörün İranlı temsilcisi, iyon çubuklu brülörü çalıştırdıktan sonra yanmanın tamamen oluştuğunu tespit ediyor.
Narmak Radyatörünün İran Temsilciliği
Brülörü çalıştırdıktan ve ısıtma devresinin su sıcaklığına NTC termistörünün ayar noktasına ulaştıktan sonra ana karta brülörü kapatma komutunu verir. Narmak ve ana kart brülörü kapatır. Her aşamada duvar paketinin ısıtma paketini başlatırken, her bir bileşenin doğru çalışması hakkında bilgi almak mümkündür.

 

Representation of Narmak Radiator in Iran.

You can call the following phone number to perform specialized repairs of Iran Radiator package in Narmak neighborhood. Contact us in all areas of Narmak, including the seven green ponds of South Narmak, the second father of 46 meters of Narmak Telunkhooneh.

Representation of Narmak Radiator in Iran

09191212489 [/ su_animate]

 

If you have Iran Radiator package, be sure to read the following text and follow the tips below.

 

Adjust the ambient temperature from the package and the difference with the engine room

Tip 1: When using the wall package, always adjust the ambient temperature from the package and not with the radiator valve, in other words, when your house is heated, do not close the radiator valve at all and do not even halfway, but the valves are always fully open. Be.

 

Filling milk does not work miracles

Tip 2: Every time your package breaks down, do not think that opening the filling valve and adjusting the package hand will solve your package problem. If the package hand is on one or higher and the package does not work, the problem is from somewhere else and has nothing to do with hand and pressure. When you adjust the package load pressure with the filling valve, be sure to close the package valve after that. (Representation of Narmak Radiator Iran) If you are not familiar with the filling valve, click on the link below, which is a complete explanation of the filling valve.

Milk filling explanation

Photo of Iran radiator filling valve model m24ff

 

Drain the package water during freezing:

If your package is installed on the balcony, you must drain the package water during trips when it is very cold. And then turn off the package.

 

Read the method of draining water below.

How to drain the package water or reduce the package pressure

 

Pay attention to the signs of the package, especially in case of package failure

 

Tip 4: Always pay attention to the symptoms of your package in case it breaks down. Surely you, like me, agree that the package does not have the ability to speak to tell us what is wrong with the service worker. (Thanks to the representative of Iran Radmak Radiator)
Telling this to us, the service worker of the Iran Radiator package, which turns off whenever our device breaks down, does not help us to diagnose the defect.

You have to be careful when the package gives an error. Exactly what it gives
In some packages, such as Iran Radiator, the lights flash and you have to tell the exact numbers of those lights to the service worker. In fact, those lights indicate the device error, for example, in the Iran radiator package, when there is a problem with the device fan and things related to the fan, the 40 60 80 lights usually start blinking, and this means the 40 60 80 error device in the Iran package. Radiator updated

On some devices that are digital, such as Goldiran, the error is displayed as e1 or e2, e3 or …. on the screen.
And in some package models, such as butane, the type of blinking and the color of the blinking light indicate the device error.
Summary Look carefully at all the outward and inward signs so that the service worker can accurately diagnose the defect.

 

Do not raise the temperature of the water and the boiler to the end:

Some people are accustomed to raising the temperature of the water and the boiler to the end and do not know that this puts a lot of pressure on the package. Certainly, if your package water is such that it rises when you open the steam, no one will reward you, so try (Narmak) Adjust the temperature of the package so that the temperature of the drinking water has the desired heat and is warm to lukewarm, as well as the temperature of the radiators. Because by adjusting the temperature of water consumption and the boiler to the maximum, a lot of pressure is applied to the package and the life of the device will be greatly reduced.

Fifth point:

Always choose the best and most experienced service worker, but do not expect miracles from package service workers. They also show up with the symptoms of the package and your reports come to an end. Sometimes an error test is needed and the work may be done in several steps.

(Representation of Narmak Radiator in Iran)

Representation of Narmak Radiator in Iran

 

After sales service of Iran Narmak radiator

 

Sixth point. Package repair needs to be visited:

Most of the problems that occur in the package are usually not solved with guidance and the service worker should visit. So do not insist on guidance from behind the phone.

 

 

 

How the wall package works when heating radiators

First, the wall package board of Iran Narmak radiator activates the output of the heating circuit by a three-way motorized valve, and in the next stage, the circulator pump starts working at a low speed. After changing the position of the three-way valve, it is launched so that no shock wave occurs in the system.
After starting the circulator pump, the water pressure in the circuit is controlled by a pressure switch, and in the next step, the NTC thermistor measures the required amount of heating and the corresponding torch starts working. The Iranian representative of Narmak radiator, after starting the ion rod burner, detects that the combustion is fully formed.
Representation of Narmak Radiator in Iran
After starting the burner and reaching the water temperature of the heating circuit to the set point of the NTC thermistor, it issues the command to turn off the burner to the main board. Narmak and the main board turn off the burner. When starting the heating package of the wall package at each stage, it is possible to be informed about the correct operation of each component.

 

[collapse]
Summary
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک
Service Type
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور نارمک
Provider Name
iranradyator,
نارمک ,نارمک,نارمک-1644854164,
Telephone No.09191212489
Area
نارمک
Description
برای تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در محله نارمک می توانید با شماره زیر تماس بگیرید . نمایندگی ایران رادیاتور نارمک 09191212489

3 دیدگاه دربارهٔ «»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *