پرش به محتوا
خانه » بلاگ » خدمات ایران رادیاتور نظام آباد

خدمات ایران رادیاتور نظام آباد

خدمات ایران رادیاتور نظام آباد

برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در نظام آباد با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید 09191212489

درصورتی که  شما دستگاه  ایران رادیاتور دارید  نوشته زیر را با دقت بخوانید و نکات که ذکر شد را رعایت کنید .

دمای آب و رادیاتورها رو تا ماکزیمم (maximum) نبرید :


برخی از استفاده کنندگان عادت دارند دمای آب و رادیاتور را تا آخر زیاد می کنند مطمئنا اگر آب پکیج دیواری شما طوری باشد  که با باز کردن شیر آب بخار بلند شود  کسی به شما جایزه نخواهد داد پس سعی کنید درجه پکیج رو طوری تنظیم کنید   که دمای آب مصرفی گرمای مطلوب را داشته باشد و گرم رو به ولرم باشد و دمای رادیاتورها را هم طوری تنظیم کنید که رادیاتورها گرمای مطلوب را داشته باشند .( فعالیتهای ما مستقل از نمایندگی ایران رادیاتور نظام آباد انجام می شود) چون با تنظیم دمای آب مصرفی و شوفاژ روی ماکسیمم به پکیج فشار زیادی وارد می شود و عمر دستگاه به شدت کم خواهد شد .

تنظیم دمای رادیاتورها :

در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و نه با شیر رادیاتورها به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم می شود به هیچ وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصفه هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشد .به عنوان مثال در پکیج ایران رادیاتور همانطور که در تصویر زیر می بینید . در سری آنالوگ دو ولوم برای تنظیم دما وجود دارد ولوم سمت راستی برای تنظیم دمای آبگرم و ولوم سمت چپی برای تنظیم دمای آب رادیاتورها هست زمانی که ولوم سمت چپی بر روی صفر قرار گیرد شوفاژها قطع می شود .و دیگر آب گرمی به سمت شوفاژ ها نمی رود. (شرق تهران)

شیر پرکن همه مشکلات را حل نمی کند :

برخی از دارندگان پکیج دیواری هم فقط عادت کردند در صورت خرابی پکیج و یا هر مشکلی فورا شیر پرکن را باز کنند و انتظار دارند پکیج درست شود.  بعضی ها هم فکر می کنند هرچقدر عقربه بالاتر برود دمای اب یا دمای شوفاژ بالاتر می رود در صورتی که هیچ ارتباطی بین بالا رفتن عقربه و دمای پکیج  و اب مصرفی وجود ندارد .

شیر پرکن را حتما ببندید :

همیشه وقتی با شیر پرکن فشار بار پکیج را تنظیم کردید بعد از ان حتما شیر پرکن پکیج را ببندید. اگر با شیر پرکن آشنا نیستید اینجا ( شیرپرکن) کلیک کنید . خدمات ایران رادیاتور نظام اباد 


 پایین اوردن فشار پکیج :


اگر پکیج دیواری شما در بالکن نصب هست حتما باید در هنگام مسافرت زمستانه اگر سرما شدید است آب پکیج دیواری را تخلیه کنید. و بعد پکیج رو خاموش کنید.
روش تخلیه را با جستجو در گوگل می توانید پیدا کنید .

دقت به علائم خرابی پکیج :


همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب می شود چه علائمی دارد  مطمئنا شما هم مثل من قبول دارید که پکیج توانایی حرف زدن ندارد تا به ما سرویسکارها بگوید چه ایرادی دارد .
همچنین دقت کنید پکیج مواقعی که ارور میدهد. دقیقا چه اروری می دهد
در بعضی پکیج ها مانند ایران رادیاتور چراغها چشمک زن می شوند و شما باید دقیقا اون چراغها رو به سرویسکارها بگوید. درواقع اون چراغها نشان دهنده ارور دستگاه هستند مثلا در پکیج ایران رادیاتور زمانی که مشکلی در مورد فن رخ دهد ارور 40 60 80 بروز می کند  .
در بعضی دستگاه ها که دیجیتال هستند مثل نمایندگی پکیج گلدیران ارور به صورت e1 یا e2 و e3 یا ….نشان داده می شود
و در بعضی مدلهای پکیج مثل بوتان نوع چشمک زدن و رنگ چراغ چشمک زن نشونه ارور دستگاه هست
خلاصه کلام تمام علایم ظاهری و باطنی رو به دقت نگاه کنید تا سرویسکار در تشخیص ایراد دقیق عمل کنه


از سرویسکاران توقع معجزه نداشته باشید:

از سرویسکاران پکیج توقع معجزه نداشته باشید.  آنها هم با علایمی ک پکیج بروز می دهد و گزارشات شما به نتیجه می رسند .گاهی نیاز به آزمایش خطا هست و شاید کار در چند مرحله انجام شود .

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

اگر این مطلب رو دوست داشتید به این متن امتیاز پنج ستاره بدهید
Summary
Service Type
نمایندگی ایران رادیاتور نظام اباد
Provider Name
iranradiator,
نظام اباد خیابان وحیدیه,شرق تهران- Telephone No.09191212489
Area
نظام باد شرق تهران
Description
برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در نظام اباد با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید 09191212489

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.